• Zespół Szkół w Mieście Obrzycko

Pl. Lipowy 12 , 64-520 Obrzycko

Szkoła od tego roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła realizację projektu edukacyjnego z zakresu wdrażania programowania do kształcenia formalnego. Projekt "KODzKotem" będzie wdrażany w klasach czwartych szkoły podstawowej w ramach godzin do dyspozycji nauczyciela. Aby zapewnić właściwy poziom realizacji tego zadania musimy zachęcić uczniów do nauki, podnieść kompetencje nauczycieli uczących informatyki i włączyć w nasze działania rodziców. Dzięki udziałowi w konkursie będziemy mogli w niekonwencjonalny sposób promować nauki ścisłe a zwycięstwo pozwoli w nowoczesny, interesujący i praktyczny sposób prowadzić naukę programowania. Dla tak małej społeczności lokalnej jaką jest miasto Obrzycko wspólne przedsięwzięcie to cenna inicjatywa "łącząca pokolenia"