GŁÓWNY ORGANIZATOR

VOLKSWAGEN POZNAŃ

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka samochodów użytkowych i komponentów. Po ponad 20 latach funkcjonowania firma jest obecnie największy prywatnym pracodawcą w Wielkopolsce. Już od 13 lat w Poznaniu produkowane są modele użytkowe VW Caddy oraz VW Transporter, które trafiają do klientów na całym świecie. W ubiegłym roku wyprodukowaliśmy 175 000 samochodów.

Wraz z otwarciem nowej fabryki modelu Crafter w Białężycach k.Wrześni w drugiej połowie 2016 roku liczba pracowników wyniesie 10 tysięcy.To blisko 10 OOO indywidualnych talentów, które dzień po dniu składają się na sukces. Przejmujemy odpowiedzialność nie tylko za naszych pracowników, ale również za nasze otoczenie.Tą odpowiedzialność, którą  okazujemy skupiając się na zdrowiu pracowników, rozwoju kompetencji oraz zaangażowaniu przenosimy także poza bramy naszych zakładów.

Wraz z otwarciem nowej fabryki modelu Crafter w Białężycach k.Wrześni w drugiej połowie 2016 roku liczba pracowników wyniesie blisko 10 tysięcy.To 10 OOO indywidualnych talentów, które dzień po dniu składają się na sukces. Przejmujemy odpowiedzialność nie tylko za naszych pracowników,ale również za nasze otoczenie. Tą odpowiedzialność, którą  okazujemy skupiając się na zdrowiu pracowników, rozwoju kompetencji oraz zaangażowaniu przenosimy także poza bramy naszych zakładów.

VWP

 

Inicjatorzy projektu

Organizatorzy

Patroni medialni