• Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów w Gnieźnie

os. Orła Białego 18 , 62-200 Gniezno

Dlaczego powinniśmy wygrać konkurs? W naszej szkole stawiamy na rozwój kompetencji potrzebnych współczesnemu człowiekowi a mianowicie: twórcze współdziałanie, innowacyjność, kreatywność, motywacja do działania, dobre planowanie i organizacja pracy, poznanie nowoczesnych technologii. Wiele podejmowanych przez nas projektów edukacyjnych pomaga nam w realizacji naszej wizji. Nasi uczniowie chętnie poznają tajniki różnych zawodów, uczestniczą w wycieczkach do miejsc pracy, okolicznych firm, biorą udział w konkursach i projektach, gdzie istnieje potrzeba kreatywności i majsterkowania. Dlatego też jesteśmy przekonani, że udział w programie Szkoła Małego Inżyniera będzie dla całej naszej społeczności szkolnej okazją do wspaniałej przygody, podczas której będziemy tworzyć, bawić się i uczyć. Sądzimy, że projekt zainspiruje dzieci do działania oraz aktywnej nauki przez zabawę. Liczymy zatem na wygraną!