• Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach

ul. Poznańska 112 , 62-052 Chomęcice

Chcielibyśmy wygrać ponieważ akcja proponowana przez Państwa Fundację jest doskonałym połączeniem wiedzy z zabawą i bardzo atrakcyjną formą nauki. Nasza szkoła od dawna stara się rozbudzać zainteresowania dzieci naukami ścisłymi, eksperymentami, programowaniem a ze względu na odległość dzielącą nas od Poznania nie wszyscy uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania na zajęciach pozalekcyjnych oferowanych przez ośrodki miejskie. Dzięki takim zajęciom oraz oferowanym klockom dzieci rozwiną swoją kreatywność, zdolności i umiejętności techniczne oraz logiczne myślenie. Nauczyciele rówież nabędą nowych umiejętności i wiadomości. Chcemy także poznać siłę zjednoczenia i "moc" naszej małej szkoły podczas akcji głosowania.