• Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Społeczne Gimnazjum Dębinka w Poznaniu

ul. Grabowa 33 , 61-473 Poznań

Nasza szkoła jest placówką zorientowaną na nowoczesne myślenie o edukacji. Stawiamy na kształcenie logicznego i kreatywnego myślenia uczniów, uczymy współpracy w zespole i brania odpowiedzialności za powierzone zadania. Dążymy do poznawania i wykorzystywania nowoczesnych technologii, wskazując uczniom zalety ich zastosowania w życiu, szczególnie w nauce i osobistym rozwoju. Zespół nauczycieli współpracuje w ramach różnych projektów edukacyjnych, także międzynarodowych, chętnie i często doskonali swoje umiejętności. Pracownicy, uczniowie i rodzice są zaangażowani w rozwój szkoły, z pasją uczestniczą w nowych projektach. Społeczność Dębinki doceni i w pełni wykorzysta otrzymaną nagrodę, a wypracowanymi nowymi modelami pracy podzieli się z innymi szkołami w ramach tzw. dobrych praktyk.