• Prywatna Szkoła Podstawowa "Kuźnia Talentów" w Lusówku

ul. Zespołowa 1a , 62-080 Lusówko

Naszym celem jest pomóc Dzieciom rozwinąć skrzydła ich naturalnych zdolności, rozbudzać w nich pasje oraz kształtować poczucie odpowiedzialności za podjęte działania.
    Od najmłodszych lat dzieci realizują podstawę programową wspartą licznymi programami autorskimi, m.in. programowanie. Dzieci uczą się jak być nie tylko użytkownikiem komputera (tabletu, spartfona) ale i jego zarządcą, a więc jak wydawać mu polecenia zrozumiałymi dla niego językami. Są to Scratch (w tym Scratch Junior), a także Baltie, Google Blockly, App Inventor, Java Script, Python. Przykładowo będą mogły, zamiast tylko grać, tworzyć własne gry. Co ważniejsze – poznają podstawy uniwersalnych, wspólnych dla wszystkich języków programowania, zasad tworzenia programów komputerowych. Sprzęt oferowany prze Państwa na pewno stworzyłby jeszcze więcej możliwości dla dzieci.